ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Shkarkime

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 215
Registration date : 10/10/2006

MesazhTitulli: Shkarkime   29/8/2008, 2:01 am

ShkarkimeBitLet.orgUeb E kujt i hyn nė punė BitTorrent-i? Thjesht gjeni linkun e metaskedarit torrent nė njė faqe qė gjurmon skedarėt, futeni te BitLet.org dhe lerjani ta shkarkojė skedarin, njėlloj sikur ta shkarkonit nga njė faqe uebi e zakonshme.
Universal Extractor www.legroom.netWindows Hidhni njė sy se ēfarė kanė brenda skedarėt e tipit arkiv, qofshin kėta ZIP, RAR, madje edhe EXE.
uTorrent www.utorrent.comWindows Ky ėshtė programi mė i vogėl qė pėrdor protokollin BitTorrent (vetėm 214 KB), por ai gėzon tė gjitha ato veēori shkarkimi pėr tė cilat do tė linit kokėn (ėshtė figurative, ė!).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://lavdimi.tk
 
Shkarkime
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Compjuter dhe Internet :: Software(Programe)-
Kėrce tek: