ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Pėrmirėsuesit e ndėrfaqes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 215
Registration date : 10/10/2006

MesazhTitulli: Pėrmirėsuesit e ndėrfaqes   29/8/2008, 2:02 am

Pėrmirėsuesit e ndėrfaqesBattery Status users.rcn.com/tmtalpey/BattStatWindows Ky program shfaqet nė shiritin e butonit Start (System Tray) dhe duke pėrfituar nga shėrbimi pėr baterinė qė ofrojnė XP dhe Vista, ju ofron informacione tė shumta mbi konsumin e baterisė nė njė kompjuter laptop.
Google Desktop desktop.google.comWindows/MacOS/Linux Lerjani nė dorė Google-it tė indeksojė dhe tė kėrkojė pėrmbajtjen e diskut tuaj tė ngurtė. Menyja anėsore e vesh tryezėn tuaj me njė grafikė shumė simpatike.
miniMIZE aquaria.za.netWindows miniMIZE i pajis ikonat e zvogėluara nė tryezėn tuaj me foto nė miniaturė, nė mėnyrė qė t’i aksesoni mė lehtė ato.
Quero Toolbar 4 www.quero.atWindows Zėvendėson shiritin e adresave tė Internet Explorer-it, pėr tė integruar bllokimin e reklamave dhe bėn qė IE7 tė ngjasojė mė shumė me IE6.
Vista Drive Icon drvicon.sourceforge.netWindows Shtojini XP-sė suaj njė nga veēoritė mė tė spikatura tė Vista-s: ikona inteligjente qė tregojnė kapacitetin faktik tė secilit prej disqeve tė ngurtė.
Xyplorer www.xyplorer.comWindows Tabet e shumtė dhe motori i pėrmirėsuar i kėrkimit e ēojnė njė hap pėrpara Explorer-in e mėrzitshėm tė Windows-it.
Yahoo! Widgets widgets.yahoo.comWindows/MacOS Mbusheni desktopin me ndėrfaqės tė vegjėl pėr gjithēka, qė nga kėshillat pėr investimet nė bursė, lajmet mė tė fundit (nėpėrmjet lexuesve RSS6), parashikimin e motit (nėpėrmjet radarit Doppler), sensorė Wi-Fi, e deri te kronometrat. Mund tė zgjidhni midis 4300 varianteve, disa prej tė cilėve janė mė interesantė se tė tjerėt, por ia vlen t’i hidhni njė sy tė gjithėve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://lavdimi.tk
 
Pėrmirėsuesit e ndėrfaqes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Compjuter dhe Internet :: Software(Programe)-
Kėrce tek: