ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Rrjetet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 215
Registration date : 10/10/2006

MesazhTitulli: Rrjetet   29/8/2008, 2:02 am

RrjetetLogMeIn Hamachi secure.logmein.comWindows/MacOS/Linux Krijoni nė ēast njė lidhje VPN (rrjet privat virtual) midis kompjuterit tuaj dhe kompjuterėve tė tjerė. Shkarkojeni softuerin, emėrtoni rrjetin dhe ftojini miqtė qė t’i bashkohen, sepse tani keni mundėsi tė shkėmbeni skedarė tė ndryshėm, pėrfshirė kėtu edhe dosjen e iTunes-it.
NetStumbler www.netstumbler.comWindows Pėrdoreni pėr tė zbuluar ndonjė rrjet pa tel (Wi-Fi) pėrreth laptopit tuaj dhe kontrolloni nėse ėshtė i mundur aksesi ose thjesht diagnostikoni rrjetin tuaj.
PrintAnywhere www.printanywhere.comWindows Ndajeni printerin tuaj me pėrdoruesit e tjerė tė uebit. Nė kėmbim tė kėsaj, mund tė komandoni printerė tė tjerė, pavarėsisht se ku ndodhen ata.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://lavdimi.tk
 
Rrjetet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Compjuter dhe Internet :: Software(Programe)-
Kėrce tek: