ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Blog7

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 215
Registration date : 10/10/2006

MesazhTitulli: Blog7   29/8/2008, 2:02 am

Blog7Blogger www.blogger.comUeb/Celular Blogger ka qenė njė nga programet mė tė mirė pėr publikimin e blogjeve. Edhe pse u bėnė vite qė ėshtė blerė nga Google-i, ai mbetet sėrish njė nga mė tė preferuarit, sidomos pėr fillestarėt. Krijoni njė blog tė thjeshtė dhe lerjani nė dorė Blogger-it hostimin, duke pėrdorur morinė e pafund tė modeleve tė gatshme, ose thjesht publikojeni nė domenin tuaj.
w.bloggar www.wbloggar.comWindows Kėtu mund tė bėni modifikimin e blogut tuaj, sepse w.bloggar mund tė suportojė shumė lloje blogjesh qė i pėrkasin sistemeve tė ndryshme.
Windows Live Writer get.live.comWindows Live Writer nuk ėshtė njė pėrpunues teksti, por njė postues blogu universal, qė ėshtė mė i fuqishėm se postuesit e shumicės sė ofruesve tė shėrbimin blog.
WordPress www.wordpress.comUeb Mund tė mos ketė thjeshtėsinė e Blogger-it ose tė Vox-it, por versioni komercial i WordPress.org ofron disa nga opcionet mė tė mira tė tė gjithė shėrbimeve blog.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://lavdimi.tk
 
Blog7
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Compjuter dhe Internet :: Software(Programe)-
Kėrce tek: