ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Lexues RSS

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 215
Registration date : 10/10/2006

MesazhTitulli: Lexues RSS   29/8/2008, 2:03 am

Lexues RSS


Bloglines www.bloglines.com

Ueb/Celular Leximi i lajmeve nė ueb mund tė shndėrrohet nė njė makth tė vėrtetė. Ky lexues i prodhuar nga Ask.com ėshtė njė nga metodat mė tė thjeshta pėr t’i mbajtur gjėrat nėn kontroll dhe versioni i ri beta ka vjedhur shumė nga veēoritė mė tė mira tė Google Reader-it.

Google Reader reader.google.com

Ueb/Celular Lexuesi i Google-it ėshtė padyshim lexuesi mė i mirė i RSS-ve nė Internet. Lajmet mund t’i lexoni edhe kur s’jeni tė lidhur me internetin, ose nė celularin tuaj.

Netvibes www.netvibes.com

Ueb Ky ėshtė njė kombinim i lezetshėm midis lexuesve online tė RSS-ve dhe atyre tė podcast-eve8, duke i ndėrthurur me njė ndėrfaqės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://lavdimi.tk
 
Lexues RSS
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Compjuter dhe Internet :: Software(Programe)-
Kėrce tek: