ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Mesazhet e ēastit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 215
Registration date : 10/10/2006

MesazhTitulli: Mesazhet e ēastit   29/8/2008, 2:03 am

Mesazhet e ēastit


Meebo.com www.meebo.com

Ueb Ky aplikacion i rafinuar uebi shkrin nė njė tė vetme listat e miqve qė mund tė keni te AOL, Gmail, ICQ, Jabber, Windows dhe Yahoo!, duke ju dhuruar njė pėrvojė unike sa i takon mesazheve tė ēastit dhe dhomave tė chat-it. Meebo po e zgjeron gamėn e shėrbimeve duke ofruar lojėra, tė cilat mund t’i luani me miqtė tuaj “tė ēastit”, si dhe chat-e audio dhe video, tė cilėt mund t’i hapni me softuerin qė pėrdorni (MSN, Yahoo! Messenger etj.).

Pidgin www.pidgin.im

Windows/Linux
Nėpėrmjet kėtij aplikacioni mesazhet e ēastit integrohen plotėsisht nė grupin e programeve falas. Ai suporton mė shumė rrjete IM (rrjete tė mesazheve tė ēastit) se cilido tjetėr.

Trillian www.ceruleanstudios.com

Windows Hapni tė gjitha llogaritė tuaja tė mesazheve tė ēastit (AIM, ICQ, MSN, Yahoo! Messenger dhe tė tjera) nėpėrmjet njė ndėrfaqėsi tė vetėm, ku mund tė zhvilloni edhe biseda nėse dėshironi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://lavdimi.tk
 
Mesazhet e ēastit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Compjuter dhe Internet :: Software(Programe)-
Kėrce tek: