ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Audio

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 215
Registration date : 10/10/2006

MesazhTitulli: Audio   29/8/2008, 2:04 am

Audio


Juice juicereceriver.source.forge.net

Windows/MacOS/Linux Grumbullojini nė njė vend tė vetėm tė gjithė podcast-et tuaja tė preferuara, nė mėnyrė qė t’i aksesoni lehtėsisht ato.

Levelator www.conversationsnetėork.org/levelator

Windows/MacOS/Linux Levelator rregullon nivelet e skedarėve audio, pėr t’ju dhėnė njė ekuilibėr tė pėrsosur.

Reaper www.cockos.com/reaper

Windows/MacOS Ky program ju ndihmon tė prodhoni, regjistroni dhe shumėfishoni njė skedar audio, nė njė ndėrfaqės qė ju bėn tė ndjeheni mė d.j se d.j mė i mirė (nėse kjo superlativė e vakėt nuk ėshtė e tepruar pėr njė d.j).

Wavosaur www.wavosaur.com

Ueb Wavosaur-i ėshtė njė modifikues skedarėsh audio i lirė dhe pak i njohur. E veēanta e tij ėshtė se s’ka fare nevojė pėr instalim. Thjesht me njė tė klikuar mund tė filloni regjistrimin e tingujve. I mungojnė disa prej veēorive tė programeve tė plotė si Audacity, por nuk ka mė tė mirė pėr modifikime tė shpejta tė skedarėve MP3.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://lavdimi.tk
 
Audio
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Compjuter dhe Internet :: Software(Programe)-
Kėrce tek: