ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Masimo Odo drejt Olimpik Lionit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 215
Registration date : 10/10/2006

MesazhTitulli: Masimo Odo drejt Olimpik Lionit   29/8/2008, 12:11 am

Pasi ėshtė mbyllur faza e blerjeve nė merkato, me kthimin e Shevēenkos dhe marrjen e mbrojtėsit zviceran Filip Senderos, tani Milani mund tė merret me disa shitje. Mes lojtarėve tė mundshėm qė ka gjasa tė largohen ėshtė edhe anėsori i kombėtares italiane Masimo Odo. Nė fakt, sipas gazetės franceze “l’Equipe”, ish-anėsori i Lacios ndodhet nė shenjestrėn e Lionit, qė po kėrkon zėvendėsuesin e tė dėmtuarit Klerk. Edhe vetė administratori i deleguar i kuqezinjve, Galiani, i ka konfirmuar kontaktet me klubin kampion tė Francės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://lavdimi.tk
 
Masimo Odo drejt Olimpik Lionit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporti :: TransfereT-
Kėrce tek: