ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Programet mė tė mirė falas

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 215
Registration date : 10/10/2006

MesazhTitulli: Programet mė tė mirė falas   29/8/2008, 1:54 am

123 programe!Ēmimi zero! Pa skadencė! Kokėēarje zero! Ndonjėherė s’keni nevojė as qė t’i shkarkoni. Nuk po bėjmė shaka.
Ne i ramė pak lapsit: Nėse blini programe tė njohura, nė vend qė tė pėrdorni tė ngjashmit e tyre ofruar falas nga prodhuesit, atėherė do tė binit brenda me rreth 5.183 dollarė! E dimė qė rrallėkush do tė ndjehej i detyruar nga ndėrgjegjja apo nga ligji pėr kėtė, por gjithsesi ne po ju paraqesim njė udhėzues se si, pa futur fare dorėn nė xhep, ose mė saktė pa shtypur fare mbi tastjerė kodin e kartės sė kreditit, tė merrni falas programe jashtėzakonisht tė dobishėm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://lavdimi.tk
 
Programet mė tė mirė falas
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Compjuter dhe Internet :: Software(Programe)-
Kėrce tek: