ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Mure mbrojtės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 215
Registration date : 10/10/2006

MesazhTitulli: Mure mbrojtės   29/8/2008, 1:56 am

Mure mbrojtės


Comodo Firewall Pro www.personalfirewall.comodo.com

Windows Ky dragua mbrojtės pėr XP-nė dhe pėr Vista-n i mban hakerat larg kompjuterit tuaj dhe mbikqyr se cili program mund tė lidhet me internetin. Lista e bardhė qė ai zotėron pėrmban rreth 1 milionė emra, rrjedhimisht do tė keni mė pak dritare kėrcyese (Pop Ups). Comodo ėshtė i aftė tė bllokojė edhe teknikat mashtruese tė tipit leak test2. Po aq sa ėshtė i fortė, ėshtė edhe i pashėm.

ShieldsUP! www.grc.com

Windows/Ueb Sigurohuni qė muri juaj mbrojtės e fsheh lidhjen tuaj me internetin nga hakerat. ShieldsUP! ju jep njė konfirmim tė shpejtė.

SmoothWall Express www.smoothwall.org

Linux Keni ndonjė kompjuter tepėr tė pajisur me njė procesor Pentium 200 MHz ose mė tė mirė dhe me 128 MB RAM? Shndėrrojeni nė njė mur mbrojtės tė mirėfilltė duke pėrdorur kėtė program falas.

ZoneAlarm Free www.zonealarm.com

Windows Versioni falas mbetet njė mbrojtės i dobishėm kundėr sulmeve tė jashtme dhe kundėr programeve qė abuzojnė me lidhjen tuaj tė internetit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://lavdimi.tk
 
Mure mbrojtės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Compjuter dhe Internet :: Software(Programe)-
Kėrce tek: