ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Siguri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 215
Registration date : 10/10/2006

MesazhTitulli: Siguri   29/8/2008, 1:57 am

Siguri


EULAlyzer www.javacoolsoftware.com

Windows E keni vrarė ndonjėherė mendjen se ē’lloj marrėveshjeje aprovoni kur klikoni “I Accept” (Pranoj)? Mos u bėni merak! Thjesht tėrhiqeni me anė tė miut ikonėn e EULAlyzer-it mbi tekstin e marrėveshjes (EULA) pėr njė raport tė shpejtė qė evidenton ndonjė problem tė mundshėm.

Hotspot Shield www.anchorfree.com

Windows Krijoni nė ēast njė tunel nė VPN-nė (rrjet privat virtual) tuaj midis laptopit dhe router-it Wi-Fi (pa tel, wireless) pėr tė mbrojtur tė dhėnat nga ndonjė futje hundėsh nė kanalin e pambrojtur. Kėtė duhet ta bėni edhe nė rastin kur pėrdorni kriptim shtesė. Nėse rrjeti juaj ua kufizon pėrdorimin e programeve tė veēanta (si p.sh Skype-in), VPN-ja mund t’ju sigurojė akses pa kufi. Gjithashtu, mund ta pėrdorni edhe nė lidhjet me tel, si njė shtresė sigurie mė tepėr.

Kruptos 2 www.kruptos2.co.uk

Windows Kruptos lejon hyrjen nė njė skedar vetėm nga dikush qė njeh fjalėkalimin. Ai pėrfshin gjithashtu edhe njė kompresues skedarėsh.

PC Flank www.pcflank.com

Windows/Ueb Nėse ShieldsUP! i pėrmendur mė sipėr testonte aftėsitė e murit tuaj mbrojtės pėr tė fshehur tė gjitha portat, PC Flank realizon sulme qė mund tė krahasohen me ato tė programeve keqbėrėse, nė mėnyrė qė tė verifikojė nėse muri mbrojtės ėshtė nė gjendje t’i bllokojė ato apo jo.

SendShield www.sendshield.com

Windows Kjo ėshtė njė shtojcė qė i mbivendoset Outlook-ut pėr tė nxjerrė informacion shtesė dhe pėr tė gjurmuar ndryshimet (duke aktivizuar butonat Back dhe Forward) nė njė dokument Word qė i ėshtė bashkangjitur njė mesazhi tė postės elektronike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://lavdimi.tk
 
Siguri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Compjuter dhe Internet :: Software(Programe)-
Kėrce tek: