ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Financė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 215
Registration date : 10/10/2006

MesazhTitulli: Financė   29/8/2008, 1:57 am

Financė

Ueb Mint-i ndryshon nga Quicken-i, i cili ju kėrkon tė regjistroni tė gjitha transaksionet tuaja. Nė vend tė kėsaj, Mint-i sinkronizohet me llogaritė online tė bankės dhe kartės suaj tė kreditit, krijon njė model tė zakoneve tuaja pėr tė shpenzuar dhe ju thotė se si mund tė kurseni para. Nėse nuk i kushtoni rėndėsinė e duhur shpenzimeve, programi ju dėrgon njoftime tė rregullta pėr t’ju informuar se ku kanė shkuar paratė tuaja (diēka e mirė pėr ta kuptuar nėse po ju zhvat kush).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://lavdimi.tk
 
Financė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Compjuter dhe Internet :: Software(Programe)-
Kėrce tek: