ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Hapėsit e programeve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 215
Registration date : 10/10/2006

MesazhTitulli: Hapėsit e programeve   29/8/2008, 2:01 am

Hapėsit e programeveLaunchy www.launchy.netWindows Lauchy ėshtė nė gjendje tė hapė programe, skedarė, dosje, ose tė zhvillojė kėrkime nėpėrmjet njė ndėrfaqėsi qė ju shfaq dritaren e komandave.
ObjectDock www.stardock.comWindows Sistemojini shkurtoret e programeve nė njė meny qė imiton pamjen e menysė Dock tė Macintosh-it, pasi ėshtė e pajisur edhe me ikona tė animuara. Ky program mund tė imitojė edhe butonat e menysė sė detyrave (Taskbar) tė Windows-it. Aty mund tė shtoni edhe orėn ose parashikimin e motit. Pėrveē kėtyre, nė dispozicionin tuaj ėshtė edhe njė buton Start i mirėfilltė dhe njė Shportė Riciklimi (Recycle Bin) plotėsisht funksionale.
Quicksilver www.blacktree.comMacOS Ky hapės programesh pranon shumė shtojca (plug-ins), duke ju krijuar mundėsinė tė bėni gjithēka qė dėshironi nė MacOS.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://lavdimi.tk
 
Hapėsit e programeve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Compjuter dhe Internet :: Software(Programe)-
Kėrce tek: