ForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Tė Pėrgjithshėme

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Info & Lajmėrime

Informatat mė tė reja nė lidhje me ndryshimet nė forum.
00
Asnjė mesazh i ri

Bota Shqiptare

O sa mirė me qenė shqiptar!
5929/8/2008, 12:52 am
Admin Himni Kombetar
Asnjė mesazh i ri

Kėndi i njoftimeve

Pasi te regjistroheni ju lutemi qė te postoni diqka rreth vetės tuaj  qė te jeni sa mė tė afėrt me njėri tjetėrin dhe tė formoni njė komunitet shumė  tė sukseshėm(emrin,vendbanimin,shkollimin,interesat,dėshirat,etj...)
1124/8/2008, 3:46 am
qaushi Pershendetje
Asnjė mesazh i ri

Pėrshndetėje dhe Urime

Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njeri-tjetėrin,miq,te afėrm,nė raste festash apo gėzimesh.
00
Asnjė mesazh i ri

Nė kėrkim tė Romancės

Dėshironi tė njiheni thjeshtė pėr shoqėri ose pėr mardhėnie mė intime,kėtu ėshtė vendi i duhur.
00
Asnjė mesazh i ri

Ndihmoni njėri-tjetrin

Keni njė pytje apo problem,kėtu do ta merrni pėrgjigjėje ose zgjidhje.Njė pėr tė gjithė e tė gjithė pėr njė.

00
Asnjė mesazh i ri

Teologji

Besimi fetar & influenca e tij nė historinė e njerėzimit. Mėsime, kontradikta dhe morali.
00
Asnjė mesazh i ri

Njerėz tė Humbur

Ky forum ėshtė hapur me tė vetėmin qėllim qė tu vijė nė  ndihmė tė gjithė atyre familjeve shqiptare qė kanė humbur kontaktet me tė afėrmit e tyre nė emigrim.Mund tė postoni njoftimet tuaja nė forum qė tė merrni njė  pėrgjigjėje nga ata  antarėt qė i njohin apo e dinė se ku jetojnė.
1122/8/2008, 1:53 am
Admin Njerė Tė Humbur
Asnjė mesazh i ri

Tė Ndryshėme...

Kėtu mund tė postoni tema shtesė nė kategorin:Tė Pėrgjithshėme.
00

Compjuter dhe Internet

 
Asnjė mesazh i ri

Hardware

Kėshilla pėr problemet e PC (Kompjuterit)
162029/8/2008, 1:13 pm
Admin 100 Komanda RUN per Windows XP
Asnjė mesazh i ri

Internet

Kėtu mund tė shikoni dhe shkruani tema rreth internetit.

9929/8/2008, 1:34 pm
Admin 10 me te pasurit e internetit
Asnjė mesazh i ri

Programim

Java,C++ General,Delphi,Python,Visual Basic,Visual C++.

00
Asnjė mesazh i ri

Cisco

Cisco Academy
00
Asnjė mesazh i ri

Security

Programe pėr mbrojtjen e PC nga viruse tė ndryshme.
5829/8/2008, 1:31 pm
Admin Alarm! Webfaqe shqiptare me virus
Asnjė mesazh i ri

Software(Programe)

Programe tė ndryshme kompjuterike.

273229/8/2008, 2:06 am
Admin Lojėra/Zbavitje
Asnjė mesazh i ri

Mėsime dhe Kėshilla

3D Studio MaxAdobe Photoshop HTML Tips and TricksMacromedia Flash PHP Coding,
2D Graphics,3D Graphics, Audio Editing, Business Applications, Databases, Desktop Programming, Game and Skin Editors, Miscellaneous, Operating Systems, Video Editing, Website Development

00
Asnjė mesazh i ri

Web Desing

Tema mbi Punimin,Dizajnimin dhe Mirėmbajtėjen e Web Faqeve.
00
Asnjė mesazh i ri

Tė Ndryshėme...

Kėtu mund tė postoni tema shtesė nė kategorin:Kompjuter dhe Internet.
00

Art,Kulturė dhe Argėtim

 
Asnjė mesazh i ri

Aktivitete

 Aktiviete te ndryshme...

00
Asnjė mesazh i ri

Argėtim,Foto

Tema argėtuese gjithashtu foto tė ndryshėme.

2221/11/2007, 12:37 pm
Admin Zajmina Vajsari
Asnjė mesazh i ri

Ekskursion,Shfaqje

Tema qė kanė tė bėjnė me shėtitėje  dhe shfaje tė ndryshme.

00
Asnjė mesazh i ri

Hobi

Mė sė miri ju e dini qka duhet tė pėrmbaj kėjo temė,qka keni hobi?

1426/8/2008, 11:49 am
leo Me pelqen...
Asnjė mesazh i ri

Humor

Barcoleta dhe Foto Humoristike
129/9/2008, 9:15 pm
Admin Nastradini
Asnjė mesazh i ri

Koleksione

Koleksione tė ndryshme artistike.

00
Asnjė mesazh i ri

Kuzhina

Tema mbi kuzhinėn vendore dhe tė huaj ,receta tė ndryshme...
32929/8/2008, 1:05 am
Admin Kuzhina Shqiptare
Asnjė mesazh i ri

Literaturė,Poezi

Literaturė,Poezi nga Gjuha Shqipe dhe Gjuhėt e huaja.

105028/8/2008, 10:53 pm
Admin Ali Podrimja
Asnjė mesazh i ri

Fjalė tė urta

Rrugėt nuk egzistojnė,ato ndėrtohen duke u shkelur!
1129/8/2008, 12:29 pm
Admin Fjalė tė urta
Asnjė mesazh i ri

Dashuria

Tema Mbi Dashurin.
232/9/2008, 5:34 am
Admin Fjale Dashurie
Asnjė mesazh i ri

Vallėzim,Oper,Teatėr

Tema pėr Vallėzim,Oper,Teatėr.
119/9/2008, 9:12 pm
Admin Opera
Asnjė mesazh i ri

Tė Ndryshėme...

Kėtu mund tė postoni tema shtesė nė kategorin:Art,Kulturė dhe Argėtim.
1224/8/2008, 3:49 am
qaushi Esse

Muzikė dhe Radio

 
Asnjė mesazh i ri

Muzikė

Komente, partitura, albume tė reja, tekste dhe shkėmbim informacioni mbi muzikantėt shqiptarė e tė huaj.

2629/8/2008, 12:44 pm
Admin Adelina Berisha
Asnjė mesazh i ri

Tema mbi Muzikėn

Classical,Electronics,Hip Hop,Jazz,Blues,Pop,Varieties,Rap,Rock,Punk,Alternative,Soul,RnB,
Reggae,etj...

1129/8/2008, 12:53 pm
Admin Lista e grupeve muzikore
Asnjė mesazh i ri

Radio

Prezantimi i Radiove tė ndryshme si vendore ashtu edhe tė huaja.
1412/9/2007, 2:52 am
Admin Lajmėrime dhe Rreklama
Asnjė mesazh i ri

Shkarko Mp3

Shkarkime-Download tė kėngve tė ndryshme duke filluar nga formati MP3 etj...

00
Asnjė mesazh i ri

Tė Nryshėme...

Kėtu mund tė postoni tema shtesė nė kategorin:Muzikė dhe Radio
00

Sporti

 
Asnjė mesazh i ri

Futboll

Tema mbi Futbollin,FanClub,Rezultatet e ndeshjeve etj.,etj..
9929/9/2008, 12:48 am
dimi Seria A: Shenon Ronaldinjo, “Djalli” kafshon Interin
Asnjė mesazh i ri

TransfereT

Transferet.
5629/8/2008, 12:19 am
Admin Klaudio Pizarro huazohet te Verderi
Asnjė mesazh i ri

Makina-Motoēikleta

Tema mbi garat me Makina,Motoēikleta,Biēikleta etj...

6629/8/2008, 12:26 am
Admin Majkėll Felps: Nė Londėr mund tė fitoj mė shumė
Asnjė mesazh i ri

Tė Ndryshėme...

Kėtu mund tė postoni tema shtesė nė kategorin:Sporti
00

Shkencė dhe Dituri

 
Asnjė mesazh i ri

Edukata,Arsimi

Kėtu mund tė postoni tema qė kanė tė bėjnė me edukatėn dhe edukatorėt.

00
Asnjė mesazh i ri

Letėrsia

Mbi letėrsinė shqiptare dhe tė huaj, atė tė vjetėr dhe tė re. Bota e librit dhe autorit.
00
Asnjė mesazh i ri

Gjuha Shqipe

Historia e gjuhės shqipe, opinione mbi gjuhėtarėt, zhvillimet dhe vlerat e gjuhės shqipe.
00
Asnjė mesazh i ri

Mjekėsia

Kėtu mund tė postoni tema mbi shėndetin dhe shėndetėsin,se si funksionon trupi i njeriut qė nga lindja deri nė vdekje.
3322/8/2008, 2:59 am
Admin Apnea e Gjumit
Asnjė mesazh i ri

Historia,Religjioni(Feja,Besimi)

Histori dhe tema qė kanė tė bėjnė me historin,dokumentar dhe besimin fetar.

00
Asnjė mesazh i ri

Matematikė,Gjeometri

Mund tė postoni tema qė kanė tė bėjnė me Matematikėn dhe Gjeometrin probleme dhe teorema tė ndryshme ...

224/9/2008, 9:54 pm
dimi Limitet
Asnjė mesazh i ri

Fizikė dhe Astronomi

Teori,arritje,probleme fizike dhe astronomike.Yjet dhe yjėsitė.

2214/12/2007, 6:32 pm
Admin ushtrime interaktive  nga fizika
Asnjė mesazh i ri

Gjuhėt e Huaja

Diskutime per gjuhet e huaja, krijime letrare, diskutime rreth gramatikes se saj, artikuj dhe diskutime te lira mbi kete gjuhe.
00
Asnjė mesazh i ri

Universitetet dhe Studentėt

Jeta studentore.
663/9/2008, 4:07 pm
Admin Stresi i Provimeve
Asnjė mesazh i ri

Tė Ndryshėme...

Kėtu mund tė postoni tema shtesė nė kategorin:Shkencė dhe Dituri
00

Lojra

 
Asnjė mesazh i ri

Casinot,Lotarit

Tema qė kanė tė bėjnė me lojrat e fatit.

00
Asnjė mesazh i ri

Compjuter Lojrash

Sony Playstation,XboX,Nitendo,etj...

00
Asnjė mesazh i ri

Kuize

Kėtu mund tė postoni Kuize tė ndryshme...

113/9/2008, 4:49 am
Admin Nė arkė ka 24 kg mollė. Si tė maten 9 kg me anė tė peshores
Asnjė mesazh i ri

Tė Ndryshėme...

Kėtu mund tė postoni tema shtesė nė kategorin:Lojra
4429/8/2008, 1:38 am
Admin Shpallet data e daljes nė treg tė GTA IV pėr PC

Shoqėri dhe Kulturė

 
Asnjė mesazh i ri

Lajmėrime,Njoftime

Lajmėrime,shpallėje,info etj...
00
Asnjė mesazh i ri

Bukuri,Famė,Modė

Tema qė kanė tė bėjnė nė pėrgjithėsi me bukurin,famėn dhe modėn.

00
Asnjė mesazh i ri

Fėmijėt,Familja

Tema shoqėrore mbi jetėn nė familje dhe fėmijėt.

00
Asnjė mesazh i ri

Kėshilla,Rregulla,Ligje

Kėshilla,Rregulla,Ligje

00
Asnjė mesazh i ri

Ngjarje tė Zakonshėme

Tema mbi rastet qė ndodhin ēdo ditė.

00
Asnjė mesazh i ri

Ekonomi,Financa

Tema mbi jetėn ekonomike dhe dhe tė ardhurat mujore.
00
Asnjė mesazh i ri

Punėsim

Tema mbi punėn,organizimin e saj si dhe oferta pune.

00
Asnjė mesazh i ri

Politikat

Mendime rreth politikės shqiptare sot... Diskutime mbi problemet nė politikat tona qeveritare,zgjidhjet e mundshme.
00
Asnjė mesazh i ri

Tė Nryshėme...

Kėtu mund tė postoni tema shtesė nė kategorin:Shoqėri dhe Kulturė
00

Natyra

 
Asnjė mesazh i ri

Shtazėt,Bimėt

Tema qė kanė tė bėjnė me jetėn bimore e shtazore.
00
Asnjė mesazh i ri

Zbukurim-Dekor

Kėtu mund tė postoni tema dhe foto dekoruese nga natyra e gjallė.
00
Asnjė mesazh i ri

Turizėm,Udhėtime

Tema mbi turizėm dhe udhėtime si jashtė ashtu edhe mbrenda vendit ku jetoni.

00
Asnjė mesazh i ri

Tė Ndryshėme...

Kėtu mund tė postoni tema shtesė nė kategorin:Natyra
00

Tė Tjera...

 
Asnjė mesazh i ri

Shkarkime-Download

Filma, muzikė, programe dhe libra.
00
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete

Fenomet qė hasim nė jetė.
343/9/2008, 4:45 am
Admin Kuriozitet 1
Asnjė mesazh i ri

Lajmėrime dhe Reklama

Lajmėrime dhe Reklama
3325/8/2008, 4:27 pm
dimi Tė ndihmojmė 19 vjeqarin , le tė shijon jetėn si gjith ne...
Asnjė mesazh i ri

Tė Ndryshėme...

Kėtu mund tė postoni tema shtesė nė kategorin:Tė Tjera...
00
Mire Se Vini ! Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 231 artikuj
Forumi ka 44 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri IOPIOB400
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 18 mė 18/9/2013, 9:50 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur